в.о. Сільського голови

Подобєд Лідія Миколаївна

8 травня День Пам'яті та Примирення
8 травня День Пам\

Поділитися новиною:

8 травня День Пам'яті та Примирення

Мітинг в с.Кіндрашівка

8 травня в с.Кіндрашівка, біля Меморіалу Вічної Слави, пройшов мітинг присвячений Дню Пам’яті та Примирення та 72 річниці  Великої Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. На заході були присутні почесні гості: директор Куп’янського районного територіального центру Кравченко Н.М., голова районної ветеранської організації Лебединська Н.О., фінансовий директор агрофірми 8 Березня Сіренко О.В., в.о. голови села Подобєд Л.М., а також жителі села, вчителі та учні Кіндрашівської школи.

Свої пісні подарували глядачам вокальна група «Криниченька», дитяча вокальна група «Справжні дівчата», Ю.Реполовська, В.Книш, вірші читали учениці 4 класу В. Мезенцева  та Л.Петренко, ведучі Н.Казарєзова та І.Демиденко, музичне оформлення Д.Смоляков.

 Це було 72 роки тому. Для нас це історія, але для наших дідусів та бабусь — це частина життя, та найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серці смутком і болем.

 Торкнулися і ми  тих подій, щоб не забувати, щоб пам'ятати, бо в того народу, що не знає своєї історії, не може бути і майбутнього.

Вшанували хвилиною мовчання тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом. Поклали квіти, вінки до пам’ятника та обеліску.

За традицією всіх присутніх, по закінченню заходу, пригощали польовою кашею.

Альбом: 8 травня День Пам'яті та Примирення Альбом: 8 травня День Пам'яті та Примирення Альбом: 8 травня День Пам'яті та Примирення Альбом: 8 травня День Пам'яті та Примирення Альбом: 8 травня День Пам'яті та Примирення Альбом: 8 травня День Пам'яті та Примирення
Web-адреса: kindrashivka.kupyansk.info/news/id/10350 | Переглядів: 206Дата публікації: 14:19 10.05.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України " Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада