в.о. Сільського голови

Подобєд Лідія Миколаївна

"Десять кроків до кохання"
\"Десять кроків до кохання\"

Поділитися новиною:

"Десять кроків до кохання"

літературно -розважальний вечір

«Десять кроків до кохання» під такою назвою, в Кіндрашівській сільській бібліотечній філії, пройшов літературно розважальний вечір для учнів 8 класу, який провели працівники клубу та бібліотеки. Діти дізналися про історію свята, чому листівки – зізнання називають «валентинками».

Потім  була запропонована конкурсно – розважальна програма, команда дівчат проти команди хлопців. Перший конкурс   «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!». Суть цього конкурсу полягає в тому, щоб об’єднати імена в пари, відомі своєю любов’ю всьому світові.

Наступний   конкурс називався  "Склади слово" за допомогою букв, з яких складається назва свята «День Святого Валентина», треба було скласти якомога більше слів за одну хвилину.

Також були цікаві конкурси:   конкурс «Ораторів», конкурс «Пантоміма» та інтелектуальний конкурс, який називався “Питання на засипку”. Переможців та переможених не було, так як перемогла дружба, всі отримали солодкі подарунки і завершили захід словами:  

“Кохання варте того, щоб чекати,  життя варте, щоб жити”.

 

Альбом: "Десять кроків до кохання" Альбом: "Десять кроків до кохання" Альбом: "Десять кроків до кохання" Альбом: "Десять кроків до кохання" Альбом: "Десять кроків до кохання" Альбом: "Десять кроків до кохання"
Web-адреса: kindrashivka.kupyansk.info/news/id/12381 | Переглядів: 67Дата публікації: 16:02 14.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України " Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада