в.о. Сільського голови

Подобєд Лідія Миколаївна

"Щоб сонцю і квітам всміхалися діти"
\"Щоб сонцю і квітам всміхалися діти\"

Поділитися новиною:

"Щоб сонцю і квітам всміхалися діти"

до Дня захисту дітей

Свято знов і час радіти,

Що живем ми всі на світі

В морі сонця, в морі квітів.

Сонце пестить небеса.

В центрі Всесвіту – дитина-

Цвіт життя, його краса.

 

1 червня працівники Кіндрашівського клубу та бібліотеки провели для дітей флеш-моб та ігрову програму «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти». Зі святом дітей та батьків привітала в.о.сільського голови Подобєд Л.М. вона передала вітання від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. та від голови Кіп’янської районної державної адміністрації Ситника М.М.

Діти з задоволенням танцювали, грали в ігри та естафети, складали пазли, переможці отримували призи. В кінці свята всі отримали морозиво.

 

Спонсори свята Кіндрашівська сільська рада та агрофірма 8 Березня.

Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти" Альбом: "Щоб сонцю і квітам всміхалися діти"
Web-адреса: kindrashivka.kupyansk.info/news/id/13497 | Переглядів: 46Дата публікації: 15:39 01.06.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України " Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада