в.о. Сільського голови

Подобєд Лідія Миколаївна

День села в с.Кіндрашівка
День села в с.Кіндрашівка

Поділитися новиною:

День села в с.Кіндрашівка

1 жовтня в с.Кіндрашівка пройшов День села "Тут все священе,все твоє, бо зветься просто рідним краєм"

 Пахне рідне село тишиною лугів

І роздоллям небес і піснями гаїв,

І полями де сонячне світить чоло.

І хлібом, і цвітом,

І прадідом дідом

Гріє душу село

Моє рідне село.

Весело та дружно святкувала кіндрашівська громада День села. Кожна вулиця приготувала презентацію своєї вулиці та виставки робіт майстринь. На свято були запрошені почесні гості радник голови Куп'янської РДА Чернова С.П. та голова районної ветеранської організації Лебединська Н.О., які привітали жителів зі святом. Також привітали громаду зі святом голова села Котенко А.П. та фінансовий директор агрофірми 8 Березня Сіренко О.В.  Традиційно отримали подарунки найстарший житель села Шрамко І.Д.( 92 роки), найменший житель села Степаненко Єгор ( 8 днів), наймолодша сім'я              ( Кравченко Олександра та Валерій), найкращий двір в с.Кіндрашівка (Заннік Л.В) та с.Тищенківка (Краснонос О.О.).  А музичні презентації вулиць довели, що Кіндрашівка багата на таланти, жартівливі пісні, танці та побажання добра лунали з вуст дорослих та дітей. Жюрі було важко визначити переможців та кожна вулиця отримала свою номінацію та подарунок. 

Свої музичні вітання громаді дарували: гості з Нечволодівського сільського клубу Пономарьова Віра та Ляшенко Юрій,  вокальна група "Криниченька" худ.керівник І.Гура, дитяча вокальна група "Справжні дівчата" худ.керівник І.Гура, танцювальний колектив "Заречье" худ.керівник Деменков А.В., Юлія Реполовська, Владислава Книш, ведучі свята зав.бібліотекою Наталія Казарєзова ті Ірина Демиденко, звукорежисер зав.клубом Смоляков Д.В.

Альбом: День села в с.Кіндрашівка Альбом: День села в с.Кіндрашівка Альбом: День села в с.Кіндрашівка Альбом: День села в с.Кіндрашівка
Web-адреса: kindrashivka.kupyansk.info/news/id/8762 | Переглядів: 370Дата публікації: 09:30 06.10.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України " Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада