в.о. Сільського голови

Подобєд Лідія Миколаївна

28 жовтня День визволення України від нацистських окупантів
28 жовтня День визволення України від нацистських окупантів

Поділитися новиною:

28 жовтня День визволення України від нацистських окупантів

Інформаційна година та виставка перегляд "Увійни немає забуття..."

 

В Кіндрашівському бібліотечному філіалі пройшла інформаційна година та виставка перегляд  «У війни немає забуття»  присвячена 72 річниці визволення України від нацистських окупантів.  Мета: ознайомити дітей з бойовими діями за визволення України впродовж 1942-1944 рр.; на прикладі історичних фактів показати якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини; виховувати почуття патріотизму та національної свідомості.

Бібліотекар розповіла, що однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу.

Дітям була представлена виставка перегляд "У війни немає забуття", переглянули презентацію, читали вірші про війну, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Альбом: 28 жовтня День визволення України від нацистських окупантів Альбом: 28 жовтня День визволення України від нацистських окупантів Альбом: 28 жовтня День визволення України від нацистських окупантів
Web-адреса: kindrashivka.kupyansk.info/news/id/8875 | Переглядів: 229Дата публікації: 13:57 29.10.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України " Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада