в.о. Сільського голови

Подобєд Лідія Миколаївна

День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

День Гідності та Свободи

Бесіда - діалог "Навіки слава Україні, героям слава навіки"

21.11.2016 в Кіндрашівській бібіліотечній філії, для учнів 6-7 класів, пройшла бесіда-діалог «Навіки слава Україні, героям слава навіки» та відео подорож «Єдина держава – єдиний народ» до Дня Гідності та Свободи. Бібліотекар ознайомила учнів з історією подій 21 листопада 2013, разом з дітьми визначили поняття слів «Гідність» та «Свобода». Переглянули відео фільм «Революція гідності. Хронологія подій». Разом заспівали гімн України. Вшанували пам’ять загиблих на майдані хвилиною мовчання. Переглянули виставку «Революція Гідності. На цьому будуймо й цього не забудьмо».

В кінці заходу здійснили відео – подорож по містах України «Єдина держава – єдиний народ». Бібліотекар акцентувала увагу на вислові римського державного діяча, філософа Цицерона, він говорив: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя». Кожен з дітей продовжив речення «Для мене Україна це …..»

Альбом: День Гідності та Свободи Альбом: День Гідності та Свободи Альбом: День Гідності та Свободи Альбом: День Гідності та Свободи
Web-адреса: kindrashivka.kupyansk.info/news/id/9021 | Переглядів: 192Дата публікації: 16:22 21.11.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України " Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада